Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Marszowice - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

78 zł/m²15 m² 1 170 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferta wynajmu powierzchni biurowej 15 M2 Z klimatyzacją oraz dostępnymi miejscami postojowymi (dodatkowo płatne) ul. Aleksandra Ostrowskiego Wrocław Budynek po remoncie, z windą , toalety na.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł79,50 m² 72,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:952 m²

Kontakt Robert Dutczak:   , od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania funkcjonalny lokal usługowy w północnej części Jelcza-Laskowic o powierzchni 79.5m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44,10 m² 56,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 44,1 m , położone na 2. piętrze zadbanego budynku na Nowym Dworze. Lokal znajduje się w cichej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł67 m² 53,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe 67 metrowe mieszkanie 3 pokojowe na wynajem - Krowodrza, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu przestronnego, dwupoziomowego mieszkania trzypokojowego , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł46 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 46 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Rakowickiej 20a w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²58 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy położony na Starym Mieście (rejon ul. Zwierzynieckiej, podwala) w reprezentacyjnym budynku biurowym z recepcją. Biuro o powierzchni 58 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł47,70 m² 54,51 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w samym centrum miasta, przy ul. Oławskiej. Lokal o powierzchni 47,70 m składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł51,64 m² 106,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe położone w Apartamentowcu Riva Verona na ul. Madalińskiego w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 52 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia świeżo wyremontowane 2-pokojowe z oddzielną sporą kuchnią mieszkanie na os. Szkolnym. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się, w tak popularnej obecnie i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

119,81 zł/m²42 m² 5 032 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mint Commercial Property zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu handlowo-usłogwego na ul. Kosocickiej 2.Dwupoziomowy lokal z własną, wewnętrzną klatką schodową. Przestrzeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Marszowice

Marszowice,małopolskie

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia parterowy dom - marszowice Parterowy dom o powierzchni ok 100 m2 znajduje się w miejscowości Marszowice i składa się z: - przedpokoju - pomieszczenia gospodarczego oraz małej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij